Ponad 15 lat zajmuję się grafiką użytkową, od 8 prowadzę studio projektowe „Tataleona”. Design jest dla mnie drogą, podczas której pomagam ludziom zrealizować ich cele i marzenia. Pomagam w budowie marki, projektuję znaki i systemy identyfikacji wizualnej.

Jak widzicie, w portfolio na tej stronie nie brakuje realizacji dla klubów sportowych. Współpracowałem z ponad setką takich organizacji, gdyż sport ma cechy, które bardzo cenię w życiu – wymaga pasji i twardego charakteru, umożliwiającego realizację celów. W oparciu o takie cechy staram się tworzyć znaki. Nie zamykam projektu, dopóki w pełni nie zrealizuje założeń.

Oprócz realizacji sportowych, wśród których znajdziecie projekty m.in. dla PZPN, Polskiego Związku Tenisa, PGNiG Superligi, Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Ekstraklasy SA, Wisły Kraków czy Lecha Poznań, współpracowałem także z firmami z branży IT, transportowymi, spożywczymi oraz startupami.

Wierzę, że w świecie zdominowanym przez szablony, każda firma, organizacja, klub sportowy, powinien szukać unikalnego wizerunku. Jeśli myślisz podobnie, zapraszam do współpracy.

| E | info (@) kubamalicki.pl | F | fb.com/kubamalicki